Logo - Moto Tom - ośrodek szkolenia kierowców
TEL: 604 086 732
95-080 Tuszyn, ul. R.Kocha 7b

O NAS

Działamy na rynku od 1999 roku, od samego początku naszej działalności przykładamy się do tego co robimy stawiając na najwyższą jakość szkoleń. Dzięki takiemu zaangażowaniu zawsze mamy jedną z najwyższych zdawalności, co potwierdzają statystyki prowadzone przez Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego. Wszyscy nasi kursanci maja możliwość wyboru szkolenia teoretycznego metodą on-line (e-lerning) lub w sposób tradycyjnych wykładów.

Do dyspozycji klientów są dwa pojazdy Citroen C3 oraz motocykl Suzuki Gladius 650. Dla wygody naszych klientów na jazdy praktyczne istnieje możliwość dojazdu w umówione miejsce. Zajęcia teoretyczne prowadzimy w sali wykładowej która znajduje się w Tuszynie przy ulicy Źródlanej 29 (budynek Ochotniczej Straży Pożarnej). Dysponujemy własnym placem manewrowym dzięki czemu możemy umawiać dogodne terminy szkoleń.
 

NASI INSTRUKTORZY

Tomasz Królikiewicz

Kierownik Ośrodka Szkolenia Kierowców Moto-Tom. Doświadczony instruktor i wykładowca. Szkoli od 1999r. Cierpliwie przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie, oraz potrafi zmotywować zniechęcających się kursantów. Posiada uprawnienia szkoleniowe na kat. A, A1, A2, AM, B, B1, B+E, C, C1, C+E, T, D, D+E.

Kazimierz Królikiewicz

Doświadczony instruktor i wykładowca. Szkoli od 1982r. Cierpliwie przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie, oraz potrafi zmotywować zniechęcających się kursantów. Posiada uprawnienia szkoleniowe na kat. A, A1, A2, AM, B, B1, B+E, T.

 

Masz pytania?

zadzwoń 604-086-732 lub wypełnij formularz kontaktowy

Ośrodek szkolenia kierowców „MOTO-TOM”
inż. Tomasz Królikiewicz
95-080 Tuszyn ul. Roberta Kocha 7B

tel: 604-086-732 email: mototomtuszyn@poczta.onet.pl

Copyright © 2018
Ośrodek Szkolenia Kierowców „Moto-Tom”

Realizacja strony: TOP76.pl